Špecialisti na bezpečnosť / cenová ponuka

Naše referencie

Niektorí klienti sa nás pýtajú na referencie. Tiež na to, prečo na webe takúto sekciu nemáme zriadenú. Týmto ju zriaďujeme a ponúkame čítanie o našich referenciách.

"Vážený zákazník, prepáčte, ale údaje o našich klientoch Vám nemôžeme poskytnúť." Takto musí znieť a znie naša odpoveď, keď sa nás niekto pýta na referencie. Vysvetľujeme ďalej.

V zmluve, ktorú s klientom podpisujeme je klauzula o mlčanlivosti, ktorá nás viaže 10 rokov o našich klientoch nehovoriť. Samozrejme, môžeme prezradiť oblasti pôsobenia, ale názov spoločnosti, ani typ bezpečnostného riešenia, či ostatné detaily určite nie.

Predstavte si, že by sme Vám, čitateľovi tohto článku, nainštalovali kamerový systém. Následne by sme sa oháňali Vašim menom, či firmou a opisovali aký systém máte s akým stupňom zabezpečenia. Pre nás je takéto správanie neakceptovateľné a preto ďakujeme všetkým našim klientom a potenciálnym klientom za dôveru a pochopenie.

Zároveň ďakujeme všetkým našim klientom za zrealizované zákazky. Sme tu pre Vás, ak by čokoľvek.


Daniel Štubniak, MBA

< Späť na zoznam článkov

Vyplňte prosím všetky polia. Do poľa kontakt uveďte aj telefón, aj e-mail. Následne čo najpresnejšie opíšte typ objektu, požiadavky na jeho zabezpečenie a vašu predstavu. Podľa potreby vás ešte ohľadom detailov budeme kontaktovať.

poskytnutím dát sa k ničomu nezaväzujete
Powered by ALTERWEB STUDIO © 2012-2020