Špecialisti na bezpečnosť / cenová ponuka

Chaty a rekreácia

zabezpecenie chatyObjekty, ktoré nie sú celoročne obývané sú najľahším terčom zlodejov a vlamačov. Ich 100% ochrana je takmer nemožná. Preto sa realizujú kroky na odradenie páchateľov a sťaženie prístupu do objektu. Ale nakoľko z chaty nik nechce robiť pevnosť, možností je málo.

 

Mreže pomôžu iba pri určitej malej skupine páchateľov. Alarm býva zbytočný, keď nemáte možnosť prísť a sused vás môže viete čo. Kamery majú zmysel vtedy, ak vieme dobre zabezpečiť záznam  t.j. dôkaz. 

 

Aké máme riešenie pre majiteľov chát, víkendových domov, apartmánov a pod.? Povieme na osobnom stretnutí. Určite nebudeme verejne prezentovať to, čo sme sa za roky praxe a vývoja naučili.

 

Vieme odstrániť množstvo neduhov bežných bezpečnostných systémov. Systémy navrhujeme tak, aby sme videli tváre, vozidlá, ideálne aj s ich EČV atd. Chcete poznať dovedenie do dokonalosti? Uchovávaním záznamov mimo objekt ostávajú zlodeji bez šance. 

 

Zavolajte nám a informujte sa. Sme špecialisti na bezpečnosť.

Vyplňte prosím všetky polia. Do poľa kontakt uveďte aj telefón, aj e-mail. Následne čo najpresnejšie opíšte typ objektu, požiadavky na jeho zabezpečenie a vašu predstavu. Podľa potreby vás ešte ohľadom detailov budeme kontaktovať.

poskytnutím dát sa k ničomu nezaväzujete
Powered by ALTERWEB STUDIO © 2012-2020