Špecialisti na bezpečnosť / cenová ponuka

Byty a bytové domy

Bytový dom

bytový domPri bytových domoch je dôležitá nielen bezpečnosť vášho majetku, ale aj bezpečnosť bývania ako takého. Boli by ste radi aby štvrť, v ktorej bývate, vykazovala nízku alebo až nulovú kriminalitu? Aby ste pokojne mohli zaparkovať vaše auto pri dome, alebo v domovej garáži? Aby ste si bezpečne odložili menej potrebné veci do pivnice a aby vaše spoločné priestory neboli neoprávnene narúšané a poškodzované?

V praxi sa žiaľ stretávame s krádežami; poškodzovaním spoločných priestorov; poškodzovaním iného spoločného majetku (napríklad schránok, vchodových dverí); neprispôsobivými občanmi - ktorí navyše niekedy bývajú práve vo vašom bytovom dome; nevhodným odpadom pri kontajnerových stojiskách alebo v spoločných priestoroch atd. Počúvame stále takmer tie isté príbehy. A najhoršie je, že ak sa takéto veci do teraz nediali, neznamená to, že sa nemôžu začať diať.

Toto nám hovoria zástupcovia vlastníkov na prvom stretnutí. Po navrhnutí a nainštalovaní vhodného riešenia nám zástupcovia vlastníkov už hovoria niečo iné.

Významný pokles deliktov; prichytenie páchateľov, čo ich odradilo od ďalšej činnosti; vytlačenie kriminality inde; vyššia čistota v spoločných priestoroch, zvýšená spokojnosť bývania atd. Sme radi, že sa prostredníctvom kvalitného riešenia kamerového systému darí naplniť komplexnú bezpečnosť vášho bývania v bytovom dome.

S realizáciou kamerových systémov v bytových domoch máme bohaté skúsenosti. Zásahy do interiéru spoločných priestorov sú minimálne. Strážime si vysokú kvalitu použitých komponentov a tiež riešenia, ktoré sú v súlade s GDPR nariadením. Zároveň klientom dodávame aj všetku potrebnú GDPR dokumentáciu.

Už 8 rokov inštalujeme bezpečnostné kamery v Bratislave a okolí. Máme bohatý zoznam referencií. Bytové domy realizujeme často a radi. Ozvite sa nám pre vypracovanie ponuky - 0904 638 075.

Niektoré bratislavské referencie: Ambroseho, Andrusovova, Babuškova, Baltská, Bebravská, Belinského, Blagoevova, Bohrova, Bučinova, Budatínska, Čiližská, Dvojkrížna, Fedákova, Hanulova, Herlianska, Holíčska, Ipeľská, Istrijská, J. Poničana, J. Smreka, J. Stanislava, Jakubovo námestie, Jasovská, Jungmanova, Jurigovo námestie, Kadnárova, Kazanská, Korytnická, Kozia, Kríková, Krížna, Kuklovská, Lazaretská, Lenardova, M. Marečka, Mamateyova, Markova, Martinčekova, Medveďovej, Mlynské Luhy, Na grunte, Na Revíne, Námestie Hraničiarov, Nová Rožňavská, Opletalova, Orieškova, Osuského, P. Horova, Pečnianska, Píniova, Podzáhradná, Popradská, Rajecká, Rajská, Rezedova, Romanova, Sliačska, Smolenická, Š. Králika, Šancová, Ševčenkova, Šustekova, Trnavská cesta, Vážska, Vyšehradská, Zadunajská, Žehrianska, Židovská.

---

 

Renovácie a servis kamerových systémov bytových domov  // havaríjne stavy

Často nás kontaktujete ohľadom pôvodných systémov, ktoré boli inštalované inými spoločnosťami:

  • výmena kamier alebo renovácia systému
  • extrakcia záznamov po incidente
  • servisné zásahy

Na havaríjne - urgentné stavy obvykle cestujeme ešte daný pracovný deň. Paušálna cena výjazdu v Bratislave je 10 eur (dopravné náklady) a 25 eur za každú začatú hodinu. Ceny bez DPH. Ak sa napríklad zdržíme 2 hodiny, fakturuje sa 60 eur + DPH. Telefón pre havaríjne situácie: 0904 638 075.

 

 

Byt

Ak váš bytový dom nie je pod kamerovou ochranou, zabezpečte si ju aspoň vy – individuálne. Zvýšite tak ochranu svojho bytu, alebo aj auta. Páchateľ trestnej činnosti ihneď zbadá, že máte nadštandardné zabezpečenie a vyberie sa radšej inde.

V kľude sledujete čo sa okolo bytu deje aj vzdialene cez PC, alebo mobil. Samozrejme máte aj záznamy, ak by čokoľvek. Zvýšite si svoj komfort bývania. Zavolajte si nás na bezplatnú konzultáciu a navrhneme vám skvostné bezpečnostné riešenie.

 

 

 

Sme špecialisti na bezpečnosť. Zavolajte nás na bezplatnú konzultáciu.

 

Vyplňte prosím všetky polia. Do poľa kontakt uveďte aj telefón, aj e-mail. Následne čo najpresnejšie opíšte typ objektu, požiadavky na jeho zabezpečenie a vašu predstavu. Podľa potreby vás ešte ohľadom detailov budeme kontaktovať.

poskytnutím dát sa k ničomu nezaväzujete
Powered by ALTERWEB STUDIO © 2012-2019